niedziela, 27 marca 2016

WHRPG: nowe różności

Raz do roku, w wiosenną noc, w najciemniejszych ostępach Drakwaldu odprawiany jest prastary, zakazany i plugawy rytuał - Wildkaninchennacht. Najdziksze zwierzęta pchane nieodpartą żądzą tańczą godzinami na około swoich totemów.

Po kilkunastu godzinach nagle dzikie odgłosy ustają i rozpoczyna się jeszcze bardziej dziki gon!
Dzikie króliki hordami napadają i plądrują okoliczne stragany z sałatą i kapustą. Nie gardzą też innymi płodami rolnymi.
Ok, to na tyle :) Przy okazji życzę wszystkim Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych

W dzisiejszej audycji lokowałem:
Stragany z jedzeniem Mirliton SG
Ładny zestaw z dwoma straganami. Dwóch sprzedawców i 4 łowców okazji plus kilkanaście typowych elementów wystroju takiego stoiska. Jest w czym wybierać. Ja dorzuciłem kilka klamotów z innych zestawów.

Dwa zestawy stołowe z Mirliton SG
Figurka z innego zestawu - poglądowo. Modele całkowicie poprawne, możliwość samodzielnej aranżacji stołu. Świeczka, rulon papieru i mieszek z innych zestawów.

Zestaw zapasów spożywczych z Ristuls Extraordinary Market 
Cudeńka. Musiałem się przejść  na miejscowy bazarek w celu inspiracji tak różnorodne są elementy. Do tego producent oferuje coś na kształt basing kitu z jedzeniem więc można popuścić wodze fantazji. Zestaw bardziej nadaje się na targ spożywczy niż magazyn - kto by trzymał szybko psujące się warzywa w zakurzonym pomieszczeniu. No i najważniejsze, firmie należy się pierwsze miejsce na odwzorowanie liści sałaty :) Ocena całkowita 5+. Czekam na kolejne cudeńka tego producenta.


Kilka poglądowych fotek straganów. To na razie, jest ładna pogoda i czas lecieć złapać słonko. U góry kapusta formy M a na dole sałata od R :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz